Czarno-białe kuchnie

modna czarno biała kuchnia

Biel kocha czerń, a czerń kocha biel. Miłość ta jest tak silna, że nic nie jest w stanie rozdzielić tego duetu. Kombinacja tych dwóch kolorów jest gwarantem elegancji. Mimo, że mamy do czynienia z barwami kontrastowymi, to jednak są to barwy, które pięknie ze sobą harmonizują. Czerń i biel uzupełniają się doskonale. Dzięki temu nie potrzebują żadnego innego towarzystwa, choć oczywiście dobrze komponują się też z innymi kolorami. Kuchnie biało-czarne to doskonała propozycja dla osób, które chcą mieć kuchnię nowoczesną, a jednocześnie ponadczasową, stylową i szalenie elegancką.

Jak zrobić kuchnię czarno-białą?

Biel i czerń można zastosować w kuchni na wiele sposobów. Nie ma bowiem żadnych ograniczeń w łączeniu tych neutralnych z natury barw. Dlatego też ten wielostronny duet doskonale sprawdzi się w aranżacjach klasycznych – mocno stylizowanych, jak i nowoczesnych – o lekkim, minimalistycznym wyrazie. Gdzie powinna pojawić się czerń, a gdzie biel? Tak naprawdę wszystko zależy od naszych indywidualnych fantazji i preferencji. Możemy zastosować klasyczne rozwiązanie i postawić na białe ściany i podłogi oraz czarne meble. Możemy pójść na przekór wszystkiemu, zwłaszcza jeśli mamy dużą i przestronną kuchnię i ściany pomalować na czarno, a meble i całą resztę wybrać w kolorze białym. Możemy też postawić na białe ściany i białe meble i całość przełamać akcentami czarnymi. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. Czego byśmy nie zrobili, efekt zawsze będzie fantastyczny! Jeśli zależy nam na tym, aby kuchnia była urządzona w stylu glamour i taki też miała charakter, powinniśmy postawić na połysk – najlepiej na meblach.

czarno biała kuchnia nowoczesna

modna kuchnia czarno biala

Nie tylko sezonowa moda

Kuchnie biało-czarne są teraz w trendzie, ale tak naprawdę nigdy nie wyjdą z mody. Zawsze będziemy mogli podrasować je jakiś akcentem lub detalem. Do biało-czarnej kuchni bez problemu wprowadzimy elementy kolorystyczne, jak również detale wykonane z drewna czy szkła. Biel i czerń przyjmą wszystko. Nie bez powodu duet ten nazywany bywa ponadczasowym.

modna kuchnia

kuchnia glamour

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.