Kupujemy talerzyki do ciasta

Talerzyki do ciasta

Talerzyki do ciasta (źródło: www.mybaze.com)

Nie tak dawno temu pisałam wam o garnkach idealnych, które każda szanująca się pani domu i każda zwolenniczka zdrowego gotowania powinna mieć w swojej kuchni. Dziś słów kilka zamierzam poświęcić talerzykom do ciasta. Skąd ten pomysł? W ostatnim czasie bardzo dużo piekę. Bogactwo sezonowych owoców sprawia, że nie mogę pozostać wobec nich obojętna. Piekę więc jak szalona: serniki z owocami, drożdżówki z owocami i ciasta jogurtowe z owocami. Piekę też owocowe muffiny za którymi przepada córeczka mojej przyjaciółki….

I właśnie przez to nałogowe pieczenie zorientowałam się, że nie posiadam ładnych talerzyków do ciasta, na których moje wypieki prezentowałyby się jeszcze bardziej smakowicie. A nie ma chyba nic gorszego nic zaserwowanie gościom smakołyków na byle jakich talerzach. Wymyśliłam więc sobie, że te nowe talerzyki do ciasta będą idealnie – klasyczne, a jednocześnie nowoczesne, oryginalne i niebanalne.

Talerzyki do ciasta Muffins&More

Talerzyki do ciasta Muffins&More (źródło: mybaze.com)

Na początek, aby zakupy przebiegały sprawniej, odrzuciłam modele jednokolorowe, zwłaszcza białe, które wydają mi się zbyt nudne. Później odrzuciłam modele w kolorach tęczy, które z kolei wydały mi się zbyt krzykliwe. Jako, że mam kuchnię urządzoną w nowoczesnym stylu, musiałam znaleźć coś pomiędzy. I znalazłam! Na idealne talerzyki do ciasta trafiłam w internetowym sklepie MyBaze. Wybór padł na talerze białe (a jednak!) z czarną grafiką. Cudo!!!! Od razu zakupiłam dwa komplety 🙂

Nowe biało-czarne talerzyki do ciasta idealnie wpisują się w filozofię mojej kuchni. Z jednej strony są klasyczne, z drugiej zaś na wskroś nowoczesne. Minimalistyczna forma jest tutaj pięknie przełamana współczesnym wzornictwem. Talerzyki rzucają się w oczy, choć krzykliwe nie są. Właśnie tego potrzebowałam ja i moja kuchnia. Teraz kolorowe wypieki będą jeszcze piękniej prezentować się na stole, a same talerze genialnie dopełnią aranżację kuchennego wnętrza.

Jeśli i wy szukacie tego typu smaczków, odsyłam was na stronę MyBaze.com. Znajdziecie tam wiele genialnych akcesoriów do własnego mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.