źródło: pinterest
źródło: pinterest

Na punkcie maleńkich Yorków oszalał cały świat. Niektórzy traktują je jak małe dzieci. Inni – jak modny gadżet do codziennych stylizacji. Tych ostatnich nie popieram, ale też nie wypowiadam się na ten temat. Prawda jest taka, że małym milusińskim kupujemy wszystko, co najlepsze, nie tylko atrakcyjne zabawki, ale także piękne ubranka. Dużą wagę przykładamy do nakryć i ozdób głowy. Stylowe spineczki, kapelusiki czy kokardki są zawsze mile widziane. W dzisiejszym poście nie będę mówić wam, jak ubrać Yorka, bo na ten temat wiecie na pewno wszystko. W dzisiejszym poście zajmiemy się urządzeniem idealnego kącika jadalnianego dla małego przyjaciela.

Jadalnia dla Yorka

stylowy bar dla pieska
stylowy bar dla pieska

O ile zwykły piesek potrzebuje do szczęścia dwóch misek – na wodę i jedzenie, o tyle York potrzebuje całej gamy produktów do urządzenia stylowej jadalni. Zamiast kupowania osobnych miseczek i ustawiania ich w kącie kuchni, dobrze jest sięgnąć po coś więcej. W końcu York to ważny członek rodziny. Genialnym rozwiązaniem dla naszych milusińskich jest stylowy, szykowny i szalenie praktyczny bar-jadalnia. Wygląda on jak mini domek lub elegancka buda i wyposażony jest w dwie wyjmowane miseczki oraz specjalne chusteczki do wytarcia pyszczka po zakończonym jedzeniu.

Bary-jadalnie dla Yorków dostępne są w bogatej gamie wzorniczej i kolorystycznej. Dzięki temu bez problemu można wybrać najbardziej idealny dla naszego małego milusińskiego. Co więcej – taki bar można spersonalizować wpisując na nim imię pieska. Idealny kącik jadalniany gotowy!

Stylowe przechowywanie żywności

pojemnik na przekąski
pojemnik na przekąski

Kącik jadalniany dla Yorka warto uzupełnić o stylowe pojemniki i wiaderka do przechowywania karmy. Ciekawym, jednocześnie estetycznym pomysłem na przechowywanie przekąsek jest urzekający słodkością designu pojemnik włoskiego projektanta Valerio Sommella. Taki słoik dostępny jest w kilku naprawdę atrakcyjnych kolorach, które polubicie wy sami i które polubi wasz pupil. Słoik posiada szczelną pokrywkę, która w doskonały sposób zabezpiecza przechowywaną żywność.

wiaderko na karmę
wiaderko na karmę

Ważnym elementem wyposażenia kącika jadalnianego Yorka jest także eleganckie wiaderko na suchą karmę. To właśnie dzięki niemu pozbędziecie się drażniącego zapachu psiej karmy z kuchennych szafek i szuflad. Poza tym takie wiaderko nie musi być skrzętnie ukrywane w szafkach i tym samym zajmować w nich miejsca. Spokojnie może stać na widoku, gdyż jego design jest miły dla oka.

Dla ogólnego zachowania czystości w kąciku jadalnianym pupila, warto zaopatrzyć się także w specjalną matę pod miseczki. Jest ona ładna i miła dla oka, a przy okazji bardzo praktyczna i funkcjonalna.

Ps. Miseczki – miseczkami, wiaderka – wiaderkami, bary – barami, ale ważna jest też odpowiednia karma dla Yorka. Pamiętajcie, że wasz mały przyjaciel jest prawdziwym koneserem i zasługuje na wszystko, co najlepsze, zwłaszcza na wyjątkowe doznania kulinarne. Osobiście mogę wam polecić karmę dla Yorka PURINA PRO PLAN. W bogatej ofercie marki znajdziecie idealnie skomponowane posiłki bogate w naturalne prebiotyki i składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju waszego małego milusińskiego.