źródło: pinterest
źródło: pinterest

Jak większość kobiet – jestem umiarkowaną gadżeciarą. Ok, lubię, jak coś jest ładne, ale dla mnie liczy się przede wszystkim to, czy dany przedmiot jest praktyczny i solidny. Mój zakupowy problem zaczyna się wtedy, kiedy natrafiam na coś, co jest przydatne i śliczne jednocześnie. Wtedy hamulce puszczają i… Kupuję, kupuję i jeszcze raz kupuję! Przedstawiam Wam więc moje Top 3 gadżetów do kuchni, którym nie można się oprzeć. 

Numer 3 – Zestaw 4 desek do krojenia Index Advance Joseph Joseph

Porządek i minimalizm – dwie rzeczy, które bardzo sobie cenię. A takiego ładnego i praktycznego zestawu desek jeszcze nie spotkałam. Deski znajdują się w bardzo ładnym i zajmującym mało miejsca futerale i są oznaczone zakładkami. Dzięki temu produkty na nich krojone nie przejmą zapachu innych artykułów spożywczych. Dodatkowo – deski są antypoślizgowe i można je myć w zmywarce.

W skład zestawu wchodzą:
– deska do krojenia ryb,
– deska do krojenia warzyw,
– deska do krojenia świeżego mięsa,
– deska do krojenia gotowanej żywności

źródło: mykitchen.pl
źródło: mykitchen.pl

Numer 2 – Worek do podgrzewania pieczywa 4Food Tescoma

Genialny w swojej prostocie. Jeśli masz czerstwe pieczywo – wrzucasz je do worka, a następnie podgrzewasz całość w mikrofalówce. Po wyjęciu z mikrofali masz znów miękkie pieczywo z chrupiącą skórką. Dodatkowo worek utrzymuje ciepło, więc jeśli zostawisz w nim swoje ulubione bułki – będą dłużej ciepłe i świeże. Worek jest wykonany z bawełny i można go bez obaw prać.

źródło: mykitchen.pl
źródło: mykitchen.pl

Numer 1 – Patelnia do pancakes Smiley Face Nordic Ware

Mój absolutny hit – patelnia do amerykańskich naleśników, czyli pancakes, która każdego ranka “robi mi dzień”. Doskonały sposób na miłe śniadanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Co ważne – jest ona wykonana z wysokiej jakości kutego aluminium, więc dobrze trzyma ciepło i nic do niej nie przywiera (sprawdzone!). Można jej używać na kuchenkach gazowych, ceramicznych i elektrycznych. Absolutny must have na dobry początek dnia 🙂

źródło: mykitchen.pl
źródło: mykitchen.pl