Rozwiń swoją kulinarną kreatywność z kuchenką mikrofalową Whirlpool

kuchenka mikrofalowa Whirlpool (źródło: whirlpool.pl)

kuchenka mikrofalowa Whirlpool (źródło: whirlpool.pl)

W dzisiejszych czasach kuchenki mikrofalowe nie są już żadnym luksusem, czy fanaberią. Tak naprawdę stanowią podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Ułatwiają życie, oszczędzają czas, a niektóre nawet pozwalają na małe eksperymenty kulinarne. Są niezbędnym urządzeniem, zwłaszcza dla osób, które prowadzą aktywny styl życia i zazwyczaj nie mają zbyt dużo czasu na gotowanie.

I to nie wszystko! Kuchenka mikrofalowa jest doskonałym sprzymierzeńcem dla osób, które w kuchni stawiają pierwsze kulinarne kroki. Jest również idealnym kompanem dla singli, którzy nie mają potrzeby przygotowywania dużych porcji obiadowych.

Warto w tym miejscu podkreślić, że wbrew powszechnemu mniemaniu, potrawy przyrządzane w kuchence mikrofalowej nie są wcale szkodliwe. Co ciekawe, żywieniowcy zgodnym głosem mówią, że niektóre dania z mikrofali dostarczają więcej cennych składników odżywczych, aniżeli te przygotowywane w tradycyjny sposób.

W ostatnim czasie wiele energii poświęciłam na znalezienie idealnej kuchenki mikrofalowej. Chciałam, aby ta jedyna była nie tylko miła dla oka i designerska (bo takowych na rynku nie brakuje), ale także funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Zależało mi też na tym, aby była odpowiednia do zabudowy. Przyznaję się, że poszukiwania trwały dość długi czas. Najważniejsze, że zakończyły się sukcesem i to dużym. Nowe cacko już zdobi moją kuchnię i ułatwia codzienne życie. „Karmi” tak dobrze, że czasami ciężko jest poprzestać na jednej porcji. Przejdźmy jednak do konkretów. Obiektem pożądania i strzałem w dziesiątkę okazała się kuchenka mikrofalowa 6 funkcyjna MINI AMW 498 IX marki Whirlpool. Na stronie producenta możemy przeczytać, że urządzenie to pozwala nam uruchomić własną kreatywność kulinarną i pomaga ponieść się pasji przygotowywania różnorodnych dań. I wiecie co? Jest w tym dużo racji!

Kuchenka mikrofalowa AMW 498 IX Whirlpool pozwala podgrzewać przygotowane wcześniej posiłki, rozmrażać i grillować. Dzięki funkcji Jet Defrost urządzenie rozmraża poszczególne produkty do 7 razy szybciej, niż tradycyjne modele. Pół kilograma mięsa możemy rozmrozić w zaledwie 2 minuty. Prawda, że brzmi doskonale? I to nie wszystko. Funkcja Crisp (opiekanie na chrupko) sprawia, że potrawy takie, jak kurczak, pizza, frytki, ciasteczka, czy chleb są idealnie upieczone. Z kolei funkcja Combi daje możliwość gotowania z wykorzystaniem mikrofali i grilla.

Kuchenka mikrofalowa 6-funkcyjna MINI AMW 498 IX cechuje się elektronicznym sterowaniem, grillem kwarcowym, minutnikiem oraz zabezpieczeniem przed dziećmi, co jest niezwykle ważne w momencie, kiedy po domu buszują mali ludzie.

Więcej informacji na temat kuchenki mikrofalowej Whirlpool znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.