elegancka zastawa stołowa

Zastawa stołowa to ważny element wyposażenia każdego domu, w którym bywają goście. Eleganckie zestawy obiadowe czy obiadowo-kawowe uświetnią każde przyjęcie – czy to zwykłe spotkanie z przyjaciółmi czy uroczyste spotkanie z rodziną. Producent Maxwell and Williams oferuje wyjątkową zastawę stołową z porcelany, o ciekawym wzornictwie i pięknym wykonaniu.

Maxwell and Williams – poznaj ich bliżej

Marka Maxwell and Williams powstała w 1995 roku w Australii. Należy do firmy HAG, która na rynku obecna jest już od 50 lat. W Polsce marka ta pojawiła się w roku 2006 i szybko znalazła wierne grono odbiorców. Oferowana przez nią porcelana i gotowe zestawy obiadowe oraz obiadowo-kawowe cechują się prostotą, ale i tkwiącą w niej elegancją i oryginalnością. Założeniem marki było stworzenie takich zestawów naczyń, aby Klient mógł sam kompletować zestawy lub uzupełniać je o dodatkowe elementy. Pozwala to skomponować wyjątkowy i dopasowany do naszych potrzeb komplet z porcelany.

Zastawa stołowa Maxwell
Kliknij na obrazek by sprawdzić ofertę sklepu

Najpiękniejsze zestawy obiadowe i obiadowo-kawowe

Marka Maxwell and Williams oferuje swoim Klientom gotowe serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe dostępne w różnym wzornictwie, jak i stylistyce. Znajdziemy więc tu pięknie zdobione, klasyczne, jak również nowoczesne i minimalistyczne zastawy i serwisy porcelanowe. Zgodnie z filozofią marki, wybierając zastawę stołową, mamy możliwość do gotowego zestawu dobrać dowolne elementy z tej samej kolekcji, na przykład miski i półmiski czy kolorowe kubki i dzbanki wykonane z tej samej porcelany.

W ten sposób możemy stworzyć zestaw pasujący do naszych potrzeb i upodobań. Firma Maxwell and Williams podchodzi do porcelany z ogromną pieczołowitością, dlatego ich zestawy obiadowe i obiadowo-kawowe są niezwykle delikatne, kunsztowne i oryginalne. Mogą więc stanowić doskonałą propozycję na prezent ślubny. Na ich stronie internetowej znajdziemy osobną sekcję, w której są zestawy proponowane na prezenty z okazji ślubu. Wszystkie są pakowane w ozdobne pudełka, dzięki czemu nie wymagają dodatkowego zdobienia przed ich wręczeniem.

Piękna porcelana w Twoim domu

Dzięki zastawom stołowym od Maxwell and Williams możemy wprowadzić radość i świeżość do swojej kuchni czy jadalni. Każdy posiłek czy nawet zwykła kawa w gronie najbliższych stanie się źródłem prawdziwej przyjemności i radości. Posiadając piękne zestawy obiadowe i kawowe, z pewnością chętniej będziemy zapraszać gości i dumnie prezentować pięknie wykonane naczynia. Dlatego szukając idealnego serwisu obiadowego, warto zapoznać się z ofertą marki Maxwell and Williams!