pinterest
pinterest

Dzisiejszy post będzie trochę nietypowy, bo o Internecie… Nie wiem, jak wy, ale ja całkowicie uzależniłam się od tego wynalazku. Ogromną frajdę sprawia mi robienie zakupów przez Internet. Doceniam tę wygodę zwłaszcza, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i każde wyjście z domu sprawia ból… Poza tym lubię wyszukiwać w sieci nowe pomysły i inspiracje na pyszne dania. Nawet nie sądziłam, że w Internecie znajdę aż takie cuda! Nigdy wcześniej nie podejrzewałam siebie, że co drugie danie będę przyrządzać według internetowych przepisów. Ja zwolenniczka tradycji zazwyczaj korzystałam z książek kuchennych. Towarzyszyły mi one nie tylko w trakcie gotowania uroczystych kolacji dla ukochanego, czy przyjaciół, ale także podczas przygotowywania codziennych obiadków i deserów. Z myślą o ulubionych książkach kucharskich zakupiłam nawet specjalną podstawkę. Pamiętacie post o podstawkach pod książki kuchenne? No więc właśnie…

Pamiętacie jak pisałam, że taka podstawka może być śmiało wykorzystana również pod tablet? Dziś nie wyobrażam sobie życia bez tego rozwiązania. Gotuję teraz razem z moim tablecikiem. Nie jest to złe rozwiązanie. W tablecie mogę nie tylko wyszukać konkretny przepis, którego na przykład nie zawiera żadna z moich książek, ale też obejrzeć filmik, co i jak przygotować i zrobić krok po kroku. Nawet nie wiecie, jakie jest to pomocne. Co więcej, teraz mogę gotować w towarzystwie takich sław, jak Pascal Brodnicki, czy Karol Okrasa, dzięki temu nie czuję się w kuchni samotna. Stawiam tablet na podstawce, uruchamiam Internet lub telewizję na tablecie i gotuję, gotuję, gotuję…

pinterest
pinterest

Internet pozwala mi też odwiedzać zaprzyjaźnione blogi kulinarne, które są dla mnie cudowną inspiracją. Teraz nie muszę wychodzić z kuchni, by mieć wszystko pod ręką. I to nie wszystko… Podczas gotowania mogę też obejrzeć sobie ulubiony serial lub film, gdyż np. Orange oferuje usługę telewizji online – i ja z tej opcji skorzystałam. Przyznajcie … brzmi to genialnie!

pinterest
pinterest

Co by nie mówić, Internet na urządzeniach mobilnych to naprawdę doskonałe i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w kuchni. Doceniłam, jak podłączyłam. Jedno jest pewne… nie żałuję tego kroku i wam też polecam.

Jeśli spodobało Wam się moje rozwiązanie to zapoznajcie się z ofertami na Internet dostępnymi na rynku. Zwróćcie również przy okazji uwagę na usługi dodatkowe np. telewizja online. Jeśli tak, jak ja chcielibyście skorzystać z oferty Orange odsyłam Was na stronę: telewizja na tablecie w Orange.