Talerzyki do ciasta
Talerzyki do ciasta (źródło: www.mybaze.com)

Nie tak dawno temu pisałam wam o garnkach idealnych, które każda szanująca się pani domu i każda zwolenniczka zdrowego gotowania powinna mieć w swojej kuchni. Dziś słów kilka zamierzam poświęcić talerzykom do ciasta. Skąd ten pomysł? W ostatnim czasie bardzo dużo piekę. Bogactwo sezonowych owoców sprawia, że nie mogę pozostać wobec nich obojętna. Piekę więc jak szalona: serniki z owocami, drożdżówki z owocami i ciasta jogurtowe z owocami. Piekę też owocowe muffiny za którymi przepada córeczka mojej przyjaciółki….

I właśnie przez to nałogowe pieczenie zorientowałam się, że nie posiadam ładnych talerzyków do ciasta, na których moje wypieki prezentowałyby się jeszcze bardziej smakowicie. A nie ma chyba nic gorszego nic zaserwowanie gościom smakołyków na byle jakich talerzach. Wymyśliłam więc sobie, że te nowe talerzyki do ciasta będą idealnie – klasyczne, a jednocześnie nowoczesne, oryginalne i niebanalne.

Talerzyki do ciasta Muffins&More
Talerzyki do ciasta Muffins&More (źródło: mybaze.com)

Na początek, aby zakupy przebiegały sprawniej, odrzuciłam modele jednokolorowe, zwłaszcza białe, które wydają mi się zbyt nudne. Później odrzuciłam modele w kolorach tęczy, które z kolei wydały mi się zbyt krzykliwe. Jako, że mam kuchnię urządzoną w nowoczesnym stylu, musiałam znaleźć coś pomiędzy. I znalazłam! Na idealne talerzyki do ciasta trafiłam w internetowym sklepie MyBaze. Wybór padł na talerze białe (a jednak!) z czarną grafiką. Cudo!!!! Od razu zakupiłam dwa komplety 🙂

Nowe biało-czarne talerzyki do ciasta idealnie wpisują się w filozofię mojej kuchni. Z jednej strony są klasyczne, z drugiej zaś na wskroś nowoczesne. Minimalistyczna forma jest tutaj pięknie przełamana współczesnym wzornictwem. Talerzyki rzucają się w oczy, choć krzykliwe nie są. Właśnie tego potrzebowałam ja i moja kuchnia. Teraz kolorowe wypieki będą jeszcze piękniej prezentować się na stole, a same talerze genialnie dopełnią aranżację kuchennego wnętrza.

Jeśli i wy szukacie tego typu smaczków, odsyłam was na stronę MyBaze.com. Znajdziecie tam wiele genialnych akcesoriów do własnego mieszkania.