Talerzyki Food Face (źródło: www.radosnakuchnia.pl)
Talerzyki Food Face (źródło: www.radosnakuchnia.pl)

Talerzyki z namalowaną twarzą dziewczynki lub chłopca? Może i brzmi dość dziwnie, ale uwierzcie mi, że taki gadżet potrafi być bardzo przydatny, zwłaszcza jeśli w waszym domu mieszka niejadek. Każdy rodzic wie, jak ciężko jest zmusić do jedzenia małego człowieka. Codzienny obiad potrafi być prawdziwą drogą przez mękę. Jeśli chcecie, aby wasze pociechy nie nudziły  się przy stole i nie marudziły nad każdym posiłkiem, sięgnijcie po sprytne talerzyki. To właśnie dzięki nim smutny obowiązek jedzenia zamieni się w kreatywne i ekscytujące wyzwanie. 

Talerzyki z buźką pozwalają uruchomić dziecięcą wyobraźnię i każdego dnia na nowo tworzyć fantastyczne portrety, używając do tego jadalnych elementów własnego obiadu. Włosy wykonane ze spaghetti? Czemu nie? Piękne czerwone usta wykonane z papryki? Brzmi świetnie! Oczy z jajek? Genialny pomysł! Kolczyki z brokułów lub marchewek? Super pomysł! Mnie uczono, że jedzeniem nie można się bawić. Wy powinniście o takich naukach jak najszybciej zapomnieć 🙂 Jedzeniem można, a nawet trzeba się troszkę pobawić, żeby później móc zjeść je ze smakiem.

Talerz Food Face - twarz chłopca (źródło: radosnakuchnia.pl)
Talerz Food Face – twarz chłopca (źródło: radosnakuchnia.pl)
Talerzyki Food Face (źródło: radosnakuchnia.pl)
Talerzyki Food Face (źródło: radosnakuchnia.pl)

Talerze typu Food Face to produkty, które dają niesamowite możliwości. Moim zdaniem są one najlepszą inwestycją w rozwój maluszka, jego wyobraźni i poczucia estetyki. Z takim talerzykiem każde dziecko będzie z niecierpliwością czekało na kolejny posiłek. Talerzyki świetnie sprawdzają się podczas śniadania, obiadu i kolacji.

Wesoła kulinarna zabawa i możliwość schrupania swojego dzieła z pewnością zachęci do jedzenia nawet największego niejadka. Będzie też fajnym pomysłem na spędzenie wspólnego czasu z maluchem.

Talerz Food Face - twarz dziewczynki (źródło: radosnakuchnia.pl)
Talerz Food Face – twarz dziewczynki (źródło: radosnakuchnia.pl)
Talerzyki Food Face (źródło: radosnakuchnia.pl)
Talerzyki Food Face (źródło: radosnakuchnia.pl)