Kuchenka mikrofalowa Horeca Select (źródło: makro.pl)
Kuchenka mikrofalowa Horeca Select (źródło: makro.pl)

Nie lubię jak coś mi się psuje, a niestety w ostatnim czasie posłuszeństwa odmówiła mi mikrofalówka. Niestety w moim zabieganiu i zapracowaniu, bardzo często ratuje mi ona życie. Niby zwykła mikrofala, a jednak poprawia jakość codziennego życia. Nie umiem bez niej żyć. Rozpacz po jej stracie byłaby naprawdę duża, gdyby nie możliwość zakupienia nowej i to w bardzo rozsądnej cenie.

Przyznaję szczerze, że nie lubię wydawać majątku na sprzęt AGD. Owszem, ostatni grosz jestem w stanie wydać na buty, ale nie na sprzęt kuchenny. Dlatego też zawsze poluję na ciekawe promocje AGD. Dzięki nim i wilk jest syty i owca cała 🙂

Genialne promocje AGD znalazłam na stronie Makro. Zakupiłam kuchenkę mikrofalową Horeca Select o mocy 1400W i pojemności 25l za niecałe 900zł. Taką cenę można przeżyć, prawda? Zwłaszcza, że jest ona bardzo funkcjonalna i minimalistyczna. Będzie fajnie wyglądała w kuchni, a do tego usprawni codzienne życie.

Toster Tarringtom House (źródło: makro.pl)
Toster Tarringtom House (źródło: makro.pl)

Na samej kuchence zakupy się nie skończyły, bo i promocje AGD na Makro wydają się nie mieć końca. W moim koszyku wylądował też toster Tarrington House za niecałe 60zł i ekspres przelewowy Tarrington House za 80zł. Te dwie ostatnie rzeczy może nie były mi potrzebne na już, ale za taką cenę szkoda było nie nabyć. Nigdzie nie kupiłabym tak fajnych gadżetów w tak okazyjnej cenie. Poza tym, każdy z nas lubi od czasu do czasu zjeść dobre śniadanie (np. tosty z dżemem) i napić się aromatycznej kawy 🙂 Jest jeszcze jedna rzecz, o której marzyłam od dawna… dzbanek filtrujący wodę… Kto wie, może się skuszę, póki cena jest zachęcająca.

Ekspres przelewowy Tarrington House (źródło: makro.pl)
Ekspres przelewowy Tarrington House (źródło: makro.pl)

Jeśli i wy akurat szukacie fajnych promocji, na których będziecie mogli zakupić niezbędny sprzęt kuchenny, z ręką na sercu polecam wam stronę Makro. Jestem przekonana, że się nie zawiedziecie. Do wyboru macie tostery, czajniki elektryczne, dzbanki filtrujące, ekspresy do kawy, odkurzacze i wiele, wiele innych.